Çifti i ombrellës moderne në çelikun e pikturuar në lëvizje - Shi

 • Kod: PIOGGIA
lek 10.055,43 lek 11.829,91 -15%
Material Çeliku
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Gjatësia (cm) 15.5 / 19
Thellësia (cm) 15.5 / 19
Lartësia (cm) 48/52

2 mbështetëse moderne për çadra të bëra prej çeliku të pikturuar.

Çift palë çadrash me madhësi të ndryshme me strukturë në çelik të lyer dhe pluhur epoksi.

Matjet:
 • L 15,5 x P 15,5 x H 48 cm;
 • L 19 x P 19 x H 52 cm.
Ngjyrat e disponueshme :
 • E bardhë;
 • ari
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në