Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Çifti i ombrellës moderne qëndron në MDF të veshura në Ecoleather Homemotion - Darco

Kod: DARCO
lek 18.040,81 lek 26.114,31 -31%
- +
Material
MDF dhe eko-lëkure
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Gjatësia (cm)
23
Thellësia (cm)
23
Lartësia (cm)
50
Viadurini Living

Çift palë çadrash të bëra nga MDF me mbulesë eko-lëkure.

Çifte çadrash cilindrike moderne me strukturë të brendshme në MDF të mbuluara plotësisht me eko-lëkurë gri të lehta (PU) të pajisura me një dorezë praktike.

Madhësia: diametri 23 x H 50 cm

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi