Çifti i syzeve të flautit për dolli në gotë dhe metal me hark - shirit

  • Kod: NASTRO
lek 18.638,84 lek 28.008,10 -33%
Material metal, qelq
Koha e dërgimit 7 dite
Gjatësia (cm) 7
Thellësia (cm) 7
Lartësia (cm) 26

Set i syzeve të flautit në xham dhe metal argjendi me hark, luks 2 copë.

Kjo palë gota flauti për dolli ka një dizajn jashtëzakonisht të rafinuar dhe elegant, të bërë tërësisht me materiale të cilësisë së lartë.
Pija e qelqit ka një formë të zgjatur të mbështetur nga kërcelli dhe këmba e bërë prej metali argjendi e zbukuruar me një dekorim harku të hollë dhe të sofistikuar.
Dizajni i përgjithshëm ndihet kaq klas për një pamje luksoze dhe elegante.

Shtë një grup gotash verë Ideale për raste të veçanta dhe për të thekur me stil.

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në