Çifti i tavolinave të kafesë prej hekuri të artë me majë qelqi - Sammy

 • Kod: SAMMY
lek 24.201,21 lek 28.472,02 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Material i sheshtë Qelqi
Materiali bazë Hekur
Gjatësia (cm) 50/45
Thellësia (cm) 50/45
Lartësia (cm) 60/50

Tavolina të rrumbullakëta hekuri me majë xhami transparente, 2 copë.

Një palë tavolina kafeje të rrumbullakëta me strukturë të bërë prej hekuri të artë dhe sipërfaqe xhami transparente . Dy komplemente me një dizajn të thjeshtë dhe të gjithanshëm të krijuar për të kompletuar dhomat e jetesës me stil elegant me karakter dhe personalitet për një rezultat ekskluziv dhe të rafinuar . Veçantia e tyre është struktura e mrekullueshme gjeometrike që karakterizon të gjithë strukturën, duke rritur vlerën dhe veçantinë e saj së bashku me majën e rafinuar të xhamit e cila thekson estetikën e saj të sofistikuar.

Përmasat :
 • diametri 50 x H 60 cm;
 • diametri 45 x H 50 cm.
Origjina : jashtë BE -së
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në