Çifti i tavolinave të kafesë të praruar në xham të dekoruar dhe hekur - Flutur

 • Kod: FARFALLA
lek 21.025,28 lek 26.281,60 -20%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Material i sheshtë Qelqi
Materiali bazë Hekur
Gjatësia (cm) 43/38
Thellësia (cm) 43/38
Lartësia (cm) 60/55

Një palë tavolina kafeje prej ari të përfunduar prej ari me pjesën e sipërme të xhamit të zbukuruar.

Tavolina kafeje me strukturë prej ari të përfunduar të artë dhe majë xhami të rrumbullakët me dekorim. Dy komplemente me një dizajn të thjeshtë dhe të gjithanshëm të krijuar për të kompletuar dhomat e jetesës me stil elegant me karakter dhe personalitet për një rezultat ekskluziv dhe të rafinuar . Thelbësia e formave përfaqëson forcën e tyre të vërtetë, duke karakterizuar të gjithë estetikën dhe duke rritur vlerën e saj së bashku me pjesën e sipërme të xhamit të rafinuar, e cila nënvizon pamjen e saj të sofistikuar.

Përmasat :
 • diametri 43 x H 60 cm;
 • diametri 38 x H 55 cm.
Origjina : jashtë BE -së
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në