Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Aksesorët e banjës me rrëshirë në countertop Argent Cipì

Kod: ARGENT SET
lek 22.526,09 lek 27.988,16 -20%
- +
Koha e dërgimit
7/10 ditë * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Cipì
Set i aksesorëve të banjës në lehje dhe argjendë. Komplet i përbërë nga: bombol me vrimë nxjerrëse 11 x 5,5 x 17 cm; këmba 9,5 x 6 x 9,5 cm; pjatë sapuni12,5 x 9 x 3 cm ;; mbajtësi i furçës së tualetit 11 x 38 cm; kuti pambuku7 x 12 cm. Linja e rrëshirës: aksesorët kryesorë të tavolinës së Rrëshirës janë të ndryshme dhe shumëngjyrëshe, si modeli i një kaleidoskopi të madh: me forma të thjeshta dhe gjeometrike, ose zbukurohen me predha dhe lule; më klasike, me ngjyrë të bardhë, ose krejt të re me shkëlqime shumëngjyrësh. Të gjitha ndikimet dhe rezistente ndaj ujit, aksesorët e rrëshirës janë yjet e banjës.
PSE E Bleni atë
  • vlera e shkëlqyeshme për para
  • produkt i dizajnit
  • materiale rezistente

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi