Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Cleo Talenti dizajn modern me shezlong me rrota

Kod: CLEALULET
lek 111.413,13 lek 127.717,28 -13%
Shfaq opsionet:

- +
Masat
lartësia e sediljes 27 cm x Gjatësia. 214 cm x Gjerësia. 81 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Cleo Talenti dizajn modern me shezlong me rrota
Cleo
është një sundeck kopsht që është pjesë e koleksionit Icon nga talentet. Linja e ikonës është sinonim i gjenialitetit, krijimtarisë dhe stilit. Produkte me një pamje elegante, të lindura nga bashkëpunimi me dizajnerë ndërkombëtarë. Ikona përmban produkte të zhvilluara për ambiente të jashtme por gjithashtu perfekte për mobilimin e ambienteve të brendshme prestigjioze.
Diagnoza e dizajnit Cleo karakterizohet nga një strukturë alumini e pikturuar, e disponueshme në versionin e bardhë ose taupe, e mbuluar me pëlhurë gjithashtu e disponueshme në dy variante të ndryshme, bazuar në përfundimin e strukturës së zgjedhur: gri ose të bardhë. Mbushja e rehatshme është bërë nga "Quick Dry Foam", një material lagështues dhe antimikrobik. Struktura e veçantë qelizore e hapur e Shkumës së Thatë të Shpejtë garanton rrëshqitje të ujit dhe tharje shumë të shpejtë, duke parandaluar formimin e mykut.
Mbulesa është e lëvizshme, e lehtë për tu larë dhe rezistente ndaj agjentëve atmosferikë.
Përfundoni dekorin e kopshtit tuaj me këtë shezllon të rehatshëm!
Projektuesi : Marco Acerbis
Shikoni tabelën e ngjyrave dhe tregoni kodin e dëshiruar të ngjyrave në kutinë e duhur.

NB : për mbrojtje shtesë ne rekomandojmë përdorimin e mbulesës speciale mbrojtëse, të disponueshme sipas kërkesës. Për ta marrë atë, kërkoni një vlerësim në: clienti@viadurini.it

MBULIMI :
Bërë me një bashkuar në 3 shtresa. Dy shtresat e jashtme janë bërë nga propileni dhe kanë një funksion estetik dhe mbrojtës të membranës së brendshme. Membrana e brendshme është pëlhura teknike që bën pjesën më të madhe të punës dhe ka vetitë e përshkueshmërisë së ajrit dhe papërshkueshmërisë.
- Përbërja e pëlhurës: polipropilen
- Pesha e pëlhurës: rreth 170g
- Rezistenca ndaj grisjes (gozhdë): N (MD) 180-standarde EN1210-1
- Rezistenca ndaj depërtimit të ujit: 1200 mm - standardi EN 1928
- përshkueshmëria e ajrit l / (m2-s): standardi EDANA 140.2-99
- Transmetimi i avullit të ujit: Sd vlera m 0,051 - standardi EN 12752
- Mbrojtja nga rrezet UV 500/1000 orë
Larja : ujë dhe sapun, pa makinë ose pastrim kimik.

Mirëmbajtja:
Për mbrojtje shtesë, ne rekomandojmë përdorimin e mbulesave të përshtatshme në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë.
Jastëkët në dakron duhet të mbrohen menjëherë në rast shiu për të shmangur formimin e mykut.
Lani jastëkët e rrobave me një cikël normal në një temperaturë maksimale prej 40 ° C.
Mos e pastroni të thatë.
Mos e thani pëlhurën me pajisje elektrike dhe mos hekurosni.

Talenti është një kompani e dalluar nga krijimtaria dhe inovacioni i saj i kombinuar me traditën . Krijon pajisje shtesë për një produkt aktual të jashtëm , të rafinuar dhe të modës , të cilat pajtojnë në mënyrë të përsosur cilësinë e zejtarisë dhe teknologjinë e industrisë. Talenti hulumton dhe parashikon trendin e tregut, sot ai mburret me një gamë të gjerë të produkteve metalike unike dhe joshëse. Artikujt Talenti i nënshtrohen kontrollit të kujdesshëm të cilësisë dhe vëmendjes së vazhdueshme të detajeve. Shkathtësia është fjala kyçe që përmbledh aftësinë e Talenti për të lëvizur me elegancë brenda dhe jashtë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi