Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Cliff mobilje moderne mobilje kopsht Talenti, model Palomba

Kod: COMPOCLIFF2
lek 1.312.332,49
- +
Material
pëlhurë
Masat
divano L 184 x P 100 x H 78, H seduta 38 cm / chaise longue L 184 x P 100 x H 78, H seduta 38 cm / pouf L 90 x P 90 x H 38 cm
Designer
Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Talenti
Dizajni i kopshtit të kopshtit nga Cliff Talenti, i dizenjuar nga Ludovica dhe Roberto Palomba Ky propozim mobiljesh Talenti përfshin: - 1 x divane seksionale të majtë me jastëkë pëlhure të heqshëm, me mbushje të zgjeruar të thatë. - 1 shirita modularë të drejtë modular me jastëkë prej pëlhure të heqshëm, me mbushje të thatë të zgjeruar - 1 pëlhurë në pëlhurë, me mbushje të zgjeruar të thatë PLEASE SHENIM: Jastëkët e pasmë dhe jastekët dekorative të divanit dhe karrocave të zgjatura nuk përfshihen në çmim. Na shkruaj për një vlerësim. E disponueshme në versionet e mëposhtme: - divan dhe krem shirita me strukturë bezhë mélange beige, dhe vend bezhë, pofetë bezhë (100% pëlhurë PP) - divan dhe karrige të gjatë me model gjeometrik, beige beige, pouf beige (100% PP pëlhurë) - divan dhe karrige Longue me strukturë jeshile, sedilje jeshile, pouf jeshile (100% pëlhurë PP) - divan dhe shigjeta Longue me strukturë blu, sedilje blu, pouf blu (100% pëlhurë PP) - divan dhe shigjeta Longue me strukturë gri të errët, gri të errët jastëk, xhufkë gri e errët (pëlhurë akrilike 100%, rezistent ndaj ujit) Jepini vetes një mobilje kopsht me një dizajn ekskluziv, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Cliff bazohet në kombinimin e materialeve të ndryshme, të lindura nga kërkimi i gjuhëve gjithnjë të reja. është sinonim i shkathtësisë së madhe. Detajet, të krijuara me tela deti të gërshetuar dhe pëlhura me model gjeometrik, japin një ndjenjë të gjallërimit me një prekje super-magjepsëse. Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave përdor për të përmirësuar elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi të kombinimit të pafund. Ne jemi tregtarë zyrtarë të Talenti, si ju furnizoni çdo send të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion. NB: Për mbrojtje shtesë, ju rekomandojmë të përdorni mbulesat në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast shiu të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim.

Produkte të shikuara së fundmi