Made in Italy

Cliff Talenti i mbështetur në shezllon në natyrë, dizajni Palomba

  • Made in Italy
  • Kod: LETTINOCLIFF
lek 572.330,13
Masat L200 x P 90 x H 36 cm
Designer Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Materiali bazë litar sintetik
Materiali i ulëses pëlhurë
Cliff Talenti i mbështetur në një litar dhe pëlhurë, i projektuar nga Ludovica dhe Roberto Palomba
Shazaku Cliff ka një strukturë me tuba të mbuluar me litar sintetik të endur dhe jastekë të lëvizshëm në pëlhurë, me mbushje të shkumës së thatë.
Litari sintetik është një material i përbërë nga një bishtalec i dyfishtë i ndërtuar me një bërthamë poliesteri dhe një mbulesë propileni me shumë fije. Fibra e jashtme nga e cila është e përbërë është e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj rrezeve UV.

Jastëkët e lëvizshëm, mbushja e bërë me shkumë të shpejtë të thatë dhe e mbuluar me pëlhura të papërshkueshme nga uji, të dizajnuara për përdorim në natyrë, të disponueshme me ngjyra.

Në dispozicion në kombinimet e mëposhtme:
- struktura e litarit bezhë, jastëku ngjyrë bezhë (pëlhurë 100% PP)
- struktura e litarit ngjyrë bezhë, jastëk jeshil (pëlhurë 100% PP)
- struktura e litarit gri të errët, jastëku gri i errët (pëlhurë akrilike 100%, i papërshkueshëm nga uji)

Dhurojini vetes një dizajn ekskluziv mobiljesh kopshti, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Cliff luhet në ndërthurjen e materialeve të ndryshme, të lindura nga kërkimi i gjuhëve gjithnjë të reja. është sinonim i shkathtësisë së madhe. Detajet, të bëra me litarë detarë të ndërthurur dhe pëlhura me model gjeometrik, krijojnë një ndjenjë të gjallërisë me një prekje superglamoroze. Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë rekomandohet përdorimi i mbulesave përkatëse në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në