Cliff Talenti përbërje moderne e mobiljeve në natyrë, dizajn Palomba

  • Kod: COMPOCLIFF2
lek 1.687.287,05
Material pëlhurë
Masat divan L 184 x P 100 x H 78, vendesh H 38 cm / shezlong L 184 x P 100 x H 78, ulëse H 38 cm / derdhje L 90 x P 90 x H 38 cm
Designer Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Salloni i kopshtit me dizajn Cliff Talenti, i dizajnuar nga Ludovica dhe Roberto Palomba
Ky propozim i mobiljeve në natyrë nga koleksioni Cliff by Talenti përfshin:
- 1 x divan modular i majtë me jastekë pëlhure të lëvizshëm, me mbushje të shkumës së thatë.
- 1 x shezlong modular djathtas me jastëkë pëlhurash të lëvizshëm, me mbushje të shkumës së thatë
- 1 x pëlhurë pëlhure, me mbushje të shkumës së thatë
JU LUTEM SHENIM : Jastëkët e pasmë dhe jastëkët dekorativë të divanit dhe shezlongut nuk përfshihen në çmim. Na shkruani për një vlerësim.

Në dispozicion në kombinimet e mëposhtme:
- divan dhe shezlong me strukturë ngjyrë bezhë melange, dhe sedilje bezhë, derdhje bezhë (pëlhurë 100% PP)
- divan dhe shezlong me strukturë me model gjeometrik, dhe sedilje bezhë, kuqe bezhë (pëlhurë 100% PP)
- divan dhe shezlong me strukturë jeshile, sedilje jeshile, qese jeshile (pëlhurë 100% PP)
- divan dhe shezlong me strukturë blu, sedilje blu, kuqe blu (pëlhurë 100% PP)
- divan dhe shezlong me strukturë gri të errët, jastëk gri të errët, grifë gri të errët (pëlhurë akrilike 100%, ilaç kundër ujit)

Dhurojini vetes një dizajn ekskluziv mobiljesh kopshti, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Cliff luhet në ndërthurjen e materialeve të ndryshme, të lindura nga kërkimi i gjuhëve gjithnjë të reja. është sinonim i shkathtësisë së madhe. Detajet, të bëra me litarë detarë të ndërthurur dhe pëlhura me model gjeometrik, krijojnë një ndjenjë të gjallërisë me një prekje superglamoroze. Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë rekomandohet përdorimi i mbulesave përkatëse në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në