Cliff Talenti qese moderne në natyrë në pëlhurë, dizajn Palomba

  • Kod: POUFCLIFF
lek 263.297,43
Material pëlhurë
Masat L 90 x P 90 x H 38 cm
Designer Ludovica & Roberto Palomba
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Cliff Talenti qese moderne në natyrë në pëlhurë, projektuar nga Ludovica dhe Roberto Palomba
Puff Cliff ka një mbulesë pëlhure, me mbushje të shkumës së thatë.

Puff është në dispozicion në variantet e mëposhtme të tapicerive:
- ngjyre bezhe (pëlhurë 100% PP)
- jastëk jeshil (pëlhurë 100% PP)
- jastëk gri i errët (pëlhurë akrilike 100%, i papërshkueshëm nga uji)
- jastëk blu (pëlhurë 100% PP)

Dhurojini vetes një dizajn ekskluziv mobiljesh kopshti, të bërë me materiale me cilësi të lartë. Koleksioni Cliff luhet në ndërthurjen e materialeve të ndryshme, të lindura nga kërkimi i gjuhëve gjithnjë të reja. është sinonim i shkathtësisë së madhe. Detajet, të bëra me litarë detarë të ndërthurur dhe pëlhura me model gjeometrik, krijojnë një ndjenjë të gjallërisë me një prekje superglamoroze. Shumëllojshmëria kromatike e kombinuar me modularitetin e strukturave ju lejon të rregulloni elementet në liri absolute, duke gjeneruar mundësi kombinimi të pafund.

Ne jemi shitës zyrtarë të Talenti, prandaj mund t'ju furnizojmë me çdo artikull të kësaj marke. Na kontaktoni për informacion.
NB: Për mbrojtje shtesë rekomandohet përdorimi i mbulesave përkatëse në sezonin e dimrit, në mbrëmje ose në rast të shirave të shpeshtë. Na kontaktoni për një vlerësim.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në