Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Arsenal mur modern montuar raft druri prej druri

Kod: ARSENAL
lek 14.214,43

madein_italy

- +
Masat
L 5 x W 8 x H 75 cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Connubia Calligaris Arsenal mur modern montuar raft druri prej druri.
Rafti i verës i Arsenalit është ideal për kuzhinë dhe të gjallë, falë dizajnit të tij thelbësor dhe minimal.
Isshtë i përbërë nga dy shirita të shpuar të drurit të fortë të ahut të zbardhur, të disponueshme gjithashtu në wenge ose arrat e mbarimit. Arsenali duhet të jetë i fiksuar në mur dhe mund të mbajë deri në 12 shishe, 6 në secilën anë.
Ky raft modern i shisheve është i fiksuar në mur nga dy elementë metalikë.

Druri i ngurtë merret direkt nga bagazhi i pemës me anë të përpunimit mekanik. Papërsosmëritë janë karakteristika thelbësore të thelbit të drurit të përdorur. Druri i ngurtë është përfunduar në hijet tipike të pyjeve të ndryshme me një proces pikturimi (përfundimi).

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies