Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Atlantis karrige moderne, grup 2, pëlhurë / metal

Kod: ATLANTIS1527
lek 43.058,72

madein_italy

- +
Masat
L 53 x W 56 x H 76 (46) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Atlantis karrige moderne, grup 2, pëlhurë / metal.
Karrige Atlantis me kornizë në shufër metalike të kromuar. Vende dhe shpina të veshura me susta në pëlhura të veshura me ekos. Qëndrueshmëria e strukturës metalike të kromuar, e kombinuar me prakticitetin e mbulesës së larë, bëni një karrige baze sajë me funksionalitetin maksimal.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi