Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Baron Counter që shtrihet tavolinë bar, dru / qeramikë

Kod: BARONCOUNTER
lek 244.896,44

madein_italy

- +
Masat
L 130 (190) x W 85 x H 90 cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Baron Counter që shtrihet tavolinë bar, dru / qeramikë.
Baron Counter është tryeza me gjatësi 90 cm, e përsosur për t’u kombinuar me disa karrige bar. Baron Counter është tryeza ideale për të mirëpritur miqtë në shtëpi për një aperitiv . Ajo ulet deri në 8 persona kur tryeza është e zgjatur plotësisht. Duke tërhequr strukturën drejt jush, të dy këmbët me rrota të fshehura rrëshqasin në njërën anë duke lejuar që ekstraktimi të nxirret. Me një lëvizje të thjeshtë rrotullimi, shtrirja del.
Mbarimi i sipërm: beton.
Struktura e disponueshme në përfundime të ndryshme: zgjidhni nga menyja rënëse ngjyrën që ju pëlqen.
Ju lutemi vini re se maja e kësaj tabele është në dispozicion në materiale dhe ngjyra të tjera. Kërkoni një kuotë: info@viadurini.co.uk.

Laminat prej druri qeramik është një produkt i marrë duke aplikuar një pllakë qeramike (guri prej porcelani) në një panel prej grimcash druri me një teknikë të veçantë ngjitëse. Guri prej guri porcelani është një material qeramik i marrë nga lëndët e para me vlerë të veçantë dhe pastërti, i ngjeshur në presion shumë të lartë dhe i gatuar në 1200 ° C. Punëtori prej guri i porcelanit ofron karakteristika të jashtëzakonshme për sa i përket rezistencës ndaj gërvishtjeve, gungave, njollave, ndryshimeve termike dhe kimike produktet. Isshtë e lehtë për tu pastruar dhe absolutisht higjenike pasi nuk thith lëngje dhe nuk lëshon substanca të dëmshme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi