Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Club karrige i veshur me susta, grup 2, dizajn modern

Kod: CLUB1462SK
lek 57.012,93

madein_italy

- +
Masat
L 47 x W 57 x H 91 (46) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Club karrige i veshur me susta, grup 2, dizajn modern.
Karrige klubi në metal me vend dhe të pasme të mbushur dhe të veshur me susta në Skuba, një material sintetik i butë për prekje dhe i lehtë për tu pastruar.
Praktik dhe i lehtë, karakterizohet nga një përshtatje e mirë. Këmba, me një seksion konik, është gjithmonë e pikturuar në ngjyrën përputhet me sediljen.
Klubi është i disponueshëm në përfundime të ndryshme: zgjidhni përfundimin e dëshiruar nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi