Made in Italy

Connubia Calligaris Club karrige moderne, e vendosur 2, pëlhurë / metal

  • Made in Italy
  • Kod: CLUB1462
lek 58.607,69
Masat L 47 x W 57 x H 91 (46) cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Connubia Calligaris Club karrige moderne, e vendosur 2, pëlhurë / metal.
Karrige klubi, në metal gri të mat me vend të veshur me susta dhe të pasme të shtruara në pëlhurë. Këmba, me një seksion konik, është gjithmonë e pikturuar në ngjyrën përputhet me sediljen. Karrige praktike dhe e lehte, karakterizohet nga pershtatshmeria e saj e mire.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në