Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Enter tabela e tastierës prej qelqi, 110x33 cm, dizajn modern

Kod: ENTER
lek 90.802,06

madein_italy

- +
Masat
L 110 x W 33 x H 73 cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Enter tabela e tastierës prej qelqi, 110x33 cm, dizajn modern.
Enter nga Calligaris është një tryezë tastierë me strukturë qelqi dhe sipërfaqe mbështetëse frontale të rrumbullakosura.
Krijuar tërësisht nga xhami i lakuar, i trashë në trashësi por rezistent, Enter tastiera është kombinimi i përsosur i dizajnit dhe teknologjisë. Estetikisht elegante, karakterizohet nga një formë ure, me një sipërfaqe mbështetëse drejtkëndore pak të rrumbullakosur në anën e përparme.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi