Made in Italy
-15% ne shporten

Connubia Calligaris Escudo karrige druri e fortë, grup 2, dizajn modern

  • Made in Italy
  • Kod: ESCUDO1526
Jashtë prodhimit
Masat L 45 x W 53 x H 85 (46) cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Connubia Calligaris Escudo karrige druri e fortë, grup 2, dizajn modern.
Karrige Escudo me kornizë në dru të ngurtë ahu të pikturuar. Vende dhe mbështetëse tapiceri në pëlhura Ekos ose Berna (materiale sintetike që lahen). Dizajni modern i koleksionit e bën këtë produkt të këndshëm dhe ergonomik në të njëjtën kohë. Ky projekt na jep një karrige me funksionalitet maksimal jo vetëm në mjedisin shtëpiak, por edhe për bare, restorante dhe hapësira publike.
Escudo është në dispozicion në përfundime të tjera: për informacione të mëtejshme, na kontaktoni në info@viadurini.co.uk.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në