Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Ice karrige moderne e dizajnit, grup 2

Kod: ICE1038
lek 40.267,87

madein_italy

- +
Masat
L 47,5 x W 53,5 x H 82 (46) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Ice karrige moderne e dizajnit, grup 2.
Karrige akulli, me kornizë metalike dhe vend plastike njëngjyrëshe.
Karakteristika kryesore e kësaj karrige është efekti i diamantit që karakterizon vendin, i cili kujton kristalin në formë akulli. Selia e projektuar në mënyrë ergonomike është bërë nga teknopolimeri, ndërsa korniza klasike me 4 këmbë është bërë prej çeliku me tuba.
Akulli është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi