Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Jam W karrige bicolor moderne, e vendosur 2

Kod: JAMW1486
lek 56.016,19

madein_italy

- +
Masat
L 47,5 x W 54 x H 82,5 (45) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Jam W karrige bicolor moderne, e vendosur 2.
Jam karrige me kornizë druri, këmbë metalike dhe vend monokok teknolimer bicolor.
Karakteristika kryesore e kësaj karrige është guaska teknolimer me dy ngjyra, me pjesën e sediljes gjithmonë në të bardhë me shkëlqim dhe pjesën e pasme të disponueshme në ngjyra të ndryshme. Vrimat eliptike në anën e pasme shtojnë një efekt harmonik. Korniza me 4 këmbë është prej druri të fortë të ahut.
Jam W është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi