Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Jam W stil bicolor me dizajn modern, grup 2

Kod: JAM1476
lek 67.279,24

madein_italy

- +
Masat
L 44 x W 43 x H 93 (71) x H .80 (58) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Jam W stil bicolor me dizajn modern, grup 2.
Stool bllokimi me strukturë në metalin e kromuar dhe predha teknolimer bicolor. I kthyeshëm dhe i rregullueshëm në lartësi.
Karakteristika kryesore e stolit Jam është guaska teknolimer me dy ngjyra, me pjesën e sediljes gjithmonë në të bardhë me shkëlqim dhe pjesën e pasme të disponueshme në ngjyra të ndryshme. Stool i avancuar teknikisht dhe i ngurtë falë strukturës tubore metalike dhe kolonës së ngritjes së gazit, por edhe dritës për shkak të mungesës së çakmakut në bazë. Vrimat eliptike në anën e pasme kompletojnë modelin e produktit. Mbështetëse këmbësh në formë ovale.
Jam është gjithashtu në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi