Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris karrige e kthyeshme në New York, grup 2

Kod: NEWYORK624SK
lek 92.994,86

madein_italy

- +
Masat
L 63 x W 65 x H 87 (78) x H .54 (45) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris karrige e kthyeshme në New York, grup 2.
Connubia nga karrige në Nju Jork Calligaris, me kornizë metalike të kromuar dhe vend / tapiceri të veshur me susta. I kthyeshëm dhe i rregullueshëm në lartësi.
Tapiceri është në dispozicion në pëlhurën Skuba, një material sintetik i ngjashëm me lëkurën, i lehtë për tu pastruar dhe i butë për prekjen. Baza metalike është e pajisur me pesë rrota të buta gome.
New York është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi