Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Kopenhagen druri i ahut dhe karrige pëlhure, grup 2

Kod: COPENHAGEN1656C
lek 37.477,03

madein_italy

- +
Masat
L 47 x W 55 x H 96 x H .45 cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Kopenhagen druri i ahut dhe karrige pëlhure, grup 2.
Karrige e Kopenhagës me një model klasik, e bërë nga druri i ngurtë me vend të mbushur. Me tapiceri pëlhure.
Karakterizohet nga një dizajn i hollë, karrige ka një bazë me katër këmbë në dru të fortë të ahut. Selia e mbushur përmban një tapiceri të lëvizshme dhe garanton rehati maksimale.
Kopenhaga është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi