Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris New York karrige moderne, grup 2, me vend lëkure

Kod: NEW YORK1111
lek 90.004,67

madein_italy

- +
Masat
L 57 x W 55 x H 77,5 (45) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris New York karrige moderne, grup 2, me vend lëkure.
Karrige e Nju Jorkut me kornizë metalike dhe vend / tapiceri të veshur me susta. Këmbët mbështetëse kundër goditjes, në gome transparente, të pozicionuara nën bazën e cantilevered.
Tapiceri ulëse në lëkure origjinale.
New York është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi