Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Nju Jork karrige lëkure moderne, grup 2

Kod: NEW YORK1084
lek 84.522,67

madein_italy

- +
Masat
L 57 x W 52 x H 75,5 (45) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Nju Jork karrige lëkure moderne, grup 2.
Karrige e Nju Jorkut me kornizë metalike dhe vend / tapiceri të veshur me susta. Këmbët mbështetëse kundër goditjes, në gome transparente.
Pjesa e pasme e mbështjelljes dhe sedilja e gjerë, të cilat e bëjnë sediljen gjithmonë shumë të rehatshme, janë të mbushur.
New York është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi