Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Rosie Kolltuk druri i butë ahu, grup 2

Kod: ROSIESOFT1910V
lek 83.084,36 lek 88.489,85 -6%

madein_italy

- +
Masat
L 54,5 x W 59 x H 79 (47) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Connubia Calligaris Rosie Kolltuk druri i butë ahu, grup 2.
Kolltuku Rosie Soft Connubia nga Calligaris ka një strukturë druri ahu, predhë të mbushur dhe tapiceri eko-lëkure.
Rosie Soft është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies