Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Rosie kolltuk i butë prej kadifeje, grup 2

Kod: ROSIESOFT1901
lek 71.572,68 lek 76.277,45 -6%

madein_italy

- +
Masat
L 54,5 x W 59 x H 79 (47) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia by Calligaris
Connubia Calligaris Rosie kolltuk i butë prej kadifeje, grup 2.
Kolltuk Rosie Soft Connubia nga Calligaris ka një kornizë metalike tubi 18x2.0 mm, guaskë të mbushur dhe tapiceri prej kadifeje.
Rosie Soft është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies