Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Connubia Calligaris Sami karrige e veshur me susta, dizajn modern, grup 2

Kod: SAMI1472
lek 78.841,31

madein_italy

- +
Masat
L 48 x W 53 x H 83,5 (45) cm
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Connubia
Connubia Calligaris Sami karrige e veshur me susta, dizajn modern, grup 2.
Karrige e mbushur Sami me predhë kompensatë dhe bazë druri të fortë.
Tapiceri i guaskës është në pëlhurë të mbushur me tegela, jo i heqshëm, i përshtatur nga një model gjashtëkëndor dhe qepje të kryqëzuara me fije të kundërta që përcaktojnë perimetrin. Pëlhura e tapiceri është në pambuk të pastër, të trajtuar rezistent ndaj njollave dhe anti-bakterial.
Sami është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi