Made in Italy

Connubia Calligaris Shtatë tavolinë ngrënieje prej metali dhe qelqi, 130x85 cm

  • Made in Italy
  • Kod: SEVEN
lek 174.826,35
Masat L 130 x W 85 x H 74 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Connubia Calligaris Shtatë tavolinë ngrënieje prej metali dhe qelqi, 130x85 cm.
Shtatë tavolinë në metal dhe qelq. Kreu drejtkëndor. Dizajn modern.
Tabela Shtatë qëndron për bazën e saj metalike mbi të cilën shtrihet një majë qelqi drejtuar drejtkëndëshe. 4 këmbët me vija të zhdrejtë që vizatojnë një "X" janë bashkuar nga një element qendror.
Tabela Shtatë, me modelin e saj modern, është e përsosur për të dhënë një prekje të hijeshisë në mjedisin e ngrënies në shtëpi ose në studion e profesionistit.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në