Made in Italy

Connubia Calligaris Sigma tavolinë ngrënieje me zgjatje moderne prej druri

  • Made in Italy
  • Kod: SIGMAWOOD
lek 271.165,87
Masat L 160 (220) x W 90 x H 75 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Connubia Calligaris Sigma tavolinë ngrënieje me zgjatje moderne prej druri.
Tavolinë e zgjatur Sigma, me strukturë prej druri dhe këmbë. Kreu prej druri drejtkëndor.
Duke tërhequr strukturën drejt jush, dy këmbë me rrota të fshehura rrëshqasin nga njëra anë duke lejuar që ekstraktimi të nxirret. Me një lëvizje të thjeshtë rrotullimi, shtesa e montuar në shinat metalike del.
Sigma është në dispozicion në përfundime të ndryshme. Zgjidhni përfundimin që dëshironi nga menuja drop-down.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në