Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console Classic Zgjerohet në 3 metra në Melamine Wood Made in Italy - Argelia

Kod: ARGELIA
lek 76.277,45 lek 110.612,31 -31%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru melamine
Materiali bazë
dru melamine
Viadurini Living

Konzollë klasike e projektimit të shtrihet deri në 300 cm në dru melamine bërë në Itali.

Anargi është një tastierë e thjeshtë dhe lineare e zgjatshme me një dizajn klasik dhe të gjithanshëm. Punuar me dorë në Itali plotësisht në dru melamine; në dispozicion në përfundime dhe madhësi të ndryshme:
përfundon:
  • hirit të bardhë;
  • natyra lisi;
  • arre.
Sizes:
  • L 90 x P 42 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 198 cm;
  • L 90 x P 42 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 302 cm.

Zgjatjet do të ruhen veçmas.

Falë ndërthurjes së praktikës dhe bukurisë, do të jetë e përshtatshme për arredimin dhe zgjidhjen e problemeve hapësinore të çdo ambienti.

NB: sipas kërkesës është gjithashtu e mundur të blini mbështetjen e 2/4 për stendën ose mbështetjen qendrore me mbajtësin e zgjatjes; për më shumë informacion na kontaktoni duke përdorur kutinë "Kërkoni Informacion" .

Produkte të shikuara së fundmi