Console Design në Qeramikë dhe Metal Made në Itali - Art

 • Kod: ARTCONSOLLE
lek 336.894,57
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Material i sheshtë qeramike
Materiali bazë metal

Konsola e dhomës së ndenjes e bërë në Itali me qeramikë.

Bërë me maja qeramike (të trasha 18 mm) dhe një bazë me futje prej metali të lyer me bronz mat.

Në dispozicion në përfundime të ndryshme dhe madhësive të ndryshme:
përfundon:
 • Ardesia maja qeramike gri;
 • Laurent mat qeramike maje;
 • Top qeramike Calacatta;
 • në krye në qeramikën e njollave të vjetra në Calacatta.

masa:
 • L 160 x D 49 x H 75 cm;
 • L 180 x D 49 x H 75 cm;
 • L 200 x P 49 x H 75 cm.

Falë formave të tij që zgjedhin hapësirën dhe skenografinë e shkëlqyeshme që krijon, do të jetë perfekte të mobiloni të gjitha dhomat tuaja.

NB: availableshtë gjithashtu në dispozicion me maja druri të ngurta dhe baza të ndryshme.
Për më shumë informacion dhe personalizime mos hezitoni të na kontaktoni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në