Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatshme moderne në melamine e prodhuar në Itali, Alatri

Kod: ALATRI4
lek 133.535,58 lek 187.390,27 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.95 x P.42 x H.75,5 e zgjatshme deri në 302 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
Melamine
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Console e zgjatshme moderne në melamine e prodhuar në Itali Alatri
Alatri është një konzollë zgjatëse praktike dhe e rehatshme me një dizajn inovativ dhe elegant.

Prodhuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të lartë si melamina në dispozicion në tre përfundime:
- e bardhë me shkëlqim;
- hiri i bardhë;
- lisi i errët.

E pajisur me 5 shtesa prej 52 cm secila të jetë në gjendje të rregullojë gjatësinë sipas nevojave dhe një mbështetje qendrore me 2 ose 4 mbështetëse tokash për të përmirësuar stabilitetin.

Produkte të shikuara së fundmi