Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë e zgjërme deri në 196 cm në melaminë të bërë në Itali, Balme

Kod: BALME1
lek 144.446,67 lek 202.805,92 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 i shtrirë deri në 196 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
hekur
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Console e zgjatshme moderne në melamine dhe hekur të bërë në Itali, Balme
Balme është konzola e zgjërueshme me kufij të patejkalueshëm: i këndshëm, dizajn dhe stil; perfekte për arredimin e çdo ambienti shtëpiak dhe kontraktues.

Prodhuar me dorë në Itali me një strukturë hekuri me ngjyrë anthracite dhe majë melamine të disponueshme në katër përfundime: hirit të bardhë, lisi natyral, çimento dhe arre .
Nuk ka nevojë për këmbë qendrore sepse korniza elegante e futur në horizontale vepron si një mbështetje.

Shënim : plani është punuar me teknikën Folding.
Palosja është një proces që kryhet në panele për të marrë kuti dhe struktura me skajet nga një panel i vetëm pa kufij.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi