Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur deri në 3 metra moderne në dru dhe hekur të bërë në Itali - Sassone

Kod: SASSONECON
lek 139.641,78 lek 199.802,88 -30%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru i inovuar
Materiali bazë
hekur
Viadurini Living

Tabela moderne e konzollës me zgjatje deri në 300 cm në hekur melamine dhe anthracite, të punuar me dorë në Itali.

Console është një copë mobiljesh që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes , në dhomën e gjumit , në hyrje ose në zyrë . Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Sassone është një tastierë e dobishme dhe funksionale e zgjatuar e punuar në Itali me një majë prej druri të mishëruar dhe këmbë hekuri të pikturuar me antracitet.
Korniza metalike e madhe dhe e fortë e përpunuar me pantograf të saktësisë së lartë, formon vetë strukturën mbështetëse të tastierës.

Në dispozicion në përfundime dhe madhësi të ndryshme:
përfundon:
  • hirit të bardhë;
  • natyra lisi;
  • konkrete;
  • WOT.
matjet:
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 196 cm - shtesat që duhet të ruhen veçmas;
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 300 cm - shtesat që duhet të ruhen veçmas.
Pjesa e sipërme mund të zgjatet me një sistem udhëzues alumini shumë rrëshqitës dhe duhet të mbështetet nga dy sisteme mbështetëse, të cilat do të futen në skajet me anë të mekanizmave speciale të kyçjes.

NB: Sipas kërkesës është gjithashtu e mundur të blini mbështetësin tokësor 2/4 ose mbështetjen qendrore me mbajtësin e zgjatjes; për më shumë informacion na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte të shikuara së fundmi