Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur deri në 300 cm në Made in Italy Melamine Wood - Amarilli

Kod: AMARILLI
lek 140.342,49 lek 200.703,78 -30%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru melamine
Materiali bazë
metal
Viadurini Living

Konzollë moderne me zgjatje të dizajnit në dru melamine dhe metal të bërë në Itali.

Amarilli është një tastierë e mahnitshme e zgjatshme me një stil modern dhe një dizajn të gjithanshëm. Punuar në Itali me majë druri melamine dhe këmbë metalike me formë antraciti të shpuar.
Në dispozicion në përfundime të ndryshme dhe madhësive të ndryshme:
përfundon:
  • hirit të bardhë;
  • natyra lisi;
  • çimento;
  • arre.
Përmasat:
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 196 cm;
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 300 cm.

Amarilli ka zgjatime praktike , të ruhet veçmas, gjë që ju lejon të arrini në një kat të madh, perfekt për të mirëpritur të gjithë mysafirët tuaj

Falë hijeshisë së tij elegante dhe të lehta sigurisht që nuk kalon pa u vënë re, kështu që është e përkryer për të dekoruar çdo ambient nga modern në klasik me praktikë dhe funksionalitet.

NB: sipas kërkesës është gjithashtu e mundur të blini mbështetjen e 2/4 për stendën ose mbështetjen qendrore me mbajtësin e zgjatjes; për më shumë informacion na kontaktoni duke përdorur kutinë "Kërkoni Informacion" . "

Produkte të shikuara së fundmi