Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur deri në 300 cm në Melamine Made in Italy - Flamber

Kod: FLAMBER1
lek 139.641,78 lek 199.802,88 -30%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10/20 ditë pune
Material i sheshtë
druri i fisnikëruar
Materiali bazë
hekuri
Viadurini Living

Dizajn modern konzoll i zgjatur në dru melamine dhe hekur anthracite bërë në Itali.

Console është një copë mobiljesh që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes , në dhomën e gjumit , në hyrje ose në zyrë . Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Flamber është tastierë e thjeshtë e zgjerueshme me një stil modern dhe dizajn të gjithanshëm.
Punuar në Itali me majë druri të laminuar dhe këmbë hekuri të pikturuar anthracit.
Në dispozicion në përfundime dhe madhësi të ndryshme:
përfundon:
  • hirit të bardhë;
  • natyra lisi;
  • konkrete;
  • WOT.
matjet:
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 196 cm - shtesat që duhet të ruhen veçmas;
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 300 cm - shtesat që duhet të ruhen veçmas.
Pjesa e sipërme mund të zgjatet me një sistem udhëzues alumini shumë rrëshqitës dhe duhet të mbështetet nga dy sisteme mbështetëse, të cilat do të futen në skajet me anë të mekanizmave speciale të kyçjes.

Falë hijeshisë së tij elegante dhe të lehtë sigurisht që nuk kalon pa u vënë re, për këtë është perfekt për të dekoruar çdo ambient nga moderni në klasik me praktikë dhe funksionalitet.

NB: Sipas kërkesës është gjithashtu e mundur të blini mbështetësin tokësor 2/4 ose mbështetjen qendrore me mbajtësin e zgjatjes; për më shumë informacion na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte të shikuara së fundmi