Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur Deri në 300cm Dizajn në Dru dhe Hekuri të bërë në Itali - Kurrë

Kod: NEVER
lek 114.316,08 lek 163.265,77 -30%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru i inovuar
Materiali bazë
hekur
Viadurini Living

Console moderne e zgjatshme në dru të fisnikëruar dhe hekur antraciti, të punuar me dorë në Itali.

Console është një copë mobiljesh që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes , në dhomën e gjumit , në hyrje ose në zyrë . Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Asnjëherë nuk është një tastierë e thjeshtë dhe e lehtë e zgjueshme me një stil modern dhe dizajn funksional.
Punuar me dorë në Itali me këmbë të ngulitura prej druri dhe këmbë hekuri të pikturuara nga antraciti.
Korniza metalike e madhe dhe e fortë e përpunuar me pantograf të saktësisë së lartë, formon vetë strukturën mbështetëse të tastierës.

Në dispozicion në përfundime dhe madhësi të ndryshme:
përfundon:
  • hirit të bardhë;
  • natyra lisi;
  • konkrete;
  • WOT.
matjet:
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 196 cm;
  • L 90 x P 40 x H 77 cm i zgjatshëm deri në 300 cm.
Pjesa e sipërme mund të zgjatet me një sistem udhëzues alumini shumë rrëshqitës dhe duhet të mbështetet nga dy sisteme mbështetëse, të cilat do të futen në skajet me anë të mekanizmave speciale të kyçjes.

NB: Sipas kërkesës është gjithashtu e mundur të blini mbështetësin tokësor 2/4 ose mbështetjen qendrore me mbajtësin e zgjatjes; për më shumë informacion na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte të shikuara së fundmi