Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur në dru melamine të prodhuar në Itali, Ustica

Kod: USTICA
lek 89.390,76 lek 129.631,62 -31%

madein_italy

- +
Masat
L. 90 x P.48 x H.77 e zgjatshme deri në 298 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
Melamine
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Dizajnoni konzollë prej druri të zgjatur të bërë në Itali, Ustica
Ustica është një konzollë e zgjatur e punuar në Itali plotësisht në dru melamine dhe në dispozicion në dy përfundime të ndryshme: hirit të bardhë dhe arre .

Falë formave të saj të thjeshta dhe praktike do të dini se si të jeni protagonist i të gjitha ambienteve tuaja.

Shënim : mbështetja është përfshirë brenda tastierës.

Produkte të shikuara së fundmi