Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë e zgjatur me shtesa fluturësh të bëra në Itali, Andalo

Kod: ANDALO2
lek 100.602,15 lek 140.843,01 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.45 x H.80 hapur L.90 x P.90 x H.78 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
dru i ngurtë
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Konzollë klasike e zgjatshme me shtesa gjethe fluturësh të bëra në Itali, Andalo
Andalo është konzola e zgjatur e projektuar dhe prodhuar për ata me hapësira të zvogëluara dhe që duan të mobilojnë ambientet e tyre me stil dhe dizajn.

Prodhuar në Itali me një strukturë mbështetëse në metalin e pikturuar: ari ose gri; maja në dru të ballafaquar me melamin: hirit të bardhë, çimento ose arre ; këmbët në dru të ngurtë të pikturuar: të bardhë mat ose arre .

Shënim : është e mundur sipas kërkesës që të keni strukturën në ngjyrën e shkallës RAL sipas dëshirës tuaj.
Për më shumë informacion dhe citime mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi