Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur në dru lisi melamine të bërë në Itali, Baucina

Kod: BAUCINA2
lek 186.589,46 lek 262.466,49 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
hekur
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Dizajnoni tastierë të zgjatur në dru lisi melamine, Baucina
Baucina është konzola e zgjatshme praktike dhe funksionale, e përsosur për të dekoruar të gjitha dhomat tuaja me klas dhe dizajn.

Prodhuar me dorë në Itali me një strukturë hekuri me ngjyrë anthracite dhe majë melamine me një lis natyral.

Shënim : sipër dhe shtesat janë punuar me teknikën Folding.
Palosja është një proces që kryhet në panele për të marrë kuti dhe struktura me skajet nga një panel i vetëm pa kufij.

Produkte të shikuara së fundmi