Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur në lisin e melaminës të bërë në Itali, Badesi

Kod: BADESI3
lek 172.074,72 lek 241.845,56 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
hekur
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Konzoll moderne me zgjatje në melamine lisi të bërë në Itali, Badesi
Badesi është një tastierë moderne e zgjueshme e karakterizuar nga një dizajn praktik dhe elegant, i përsosur për t’u integruar në çdo mjedis.

Punuar në Itali me një strukturë hekuri anthraciti dhe një majë melamine në një lis natyral.

Shënim : Për një stabilitet më të madh të tastierës kur është plotësisht i zgjatur përfshirë në çmim ekziston sistemi qendror mbështetës me 2 mbështetës.
Requestshtë e mundur sipas kërkesës të rritet stabiliteti i tij përmes një sistemi mbështetës me 4 mbështetës.

Maja e drurit melamine dhe shtesat janë punuar me teknikën e Folding; duke e bërë atë më praktike dhe të qëndrueshme.
Palosja është një proces që kryhet në panele për të marrë kuti dhe struktura me skajet nga një panel i vetëm pa kufij.

Produkte të shikuara së fundmi