Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
 • 0
 • 0

Console e zgjatur në tryezën e ngrënies deri në 295 cm në dru - Zanafilla Altacom

Kod: GENESI
lek 224.928,39 lek 362.768,34 -38%

madein_italy

- +
Koha e dërgimit
30 dite
Material i sheshtë
dru i inovuar
Materiali bazë
metal
Altacom

Tavolinë konsolë e zgjërueshme e konvertueshme në një tryezë ngrënie me 3 ose 5 shtrirje në modelin e drurit melamine dhe strukturës metalike të bërë në Itali.

Genesi Tabela shtyhet console është përshkruar nga një sajë skulpturore projektimit në formën e strukturës metalike që konvergon linjat e saj në një nyje qendrore.
Rezultati jashtëzakonisht elegant dhe simetrik përqafon hapësirën përreth në një ndikim skenik të mbuluar.

Karakteristika e saj karakteristike është shndërrimi nga tastierë në një tryezë ngrënie falë mekanizmit teleskopik të aluminit.
Punuar me dorë në Itali me materiale me cilësi të shkëlqyeshme dhe 100% të bëra në Itali.
Karakterizohet nga një majë e gjërë e shtrirë bazën e drurit të ennobluar dhe metalit .

Në dispozicion në përfundime dhe madhësi të ndryshme.

përfundon:
 • top në melaminë me matricë të bardhë,
 • maja në melaminë lisi natyral halifax;
 • maja në melaminë pishe;
 • majë druri betoni melamine;
 • propozoj maje druri melamine;
 • dritë e cilësisë së mirë melamine druri i lartë;
 • e lartë në dru më shumë ennobled;
 • maja në dru të veshur me rrëshirë argjendi;
 • dru i veshur me rrëshirë gri të errët;
 • maja në lisin e karamelit të karamelit;
 • maja në melamë mocha elm.
matjet:
 • Console W 110 x D 45 x H 75 cm; Tabela L 95/145/195 x P 110 x H 75 cm
 • Konsol: L 110 x P 45 x H 75 cm; Tabela L 95/145/195/245/295 x P 110 x H 75 cm
E lartë është në dispozicion me një maksimum prej 3 ose 5 zgjatje prej 50 cm secila, për të akomoduar 4 deri në 8 të ftuar, me këmbë mbështetëse qendrore.

Produkte të shikuara së fundmi