Console e zgjerueshme me mur druri, Dizajn klasik - Giada

  • Kod: GIADACONSOLLE
lek 94.716,26
Ngjyrë E bardhë
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Material i sheshtë dru i fisnikëruar
Materiali bazë dru i fisnikëruar

Salla e jetesës tuaj e projektimit me tastierën klasike të mureve Giada.

GIADA është një tastierë në mur , me dizajn klasik dhe elegant. Linjat e saj të thjeshta e bëjnë atë të përshtatshme për mjedise të shumta.
Shtë një model i zgjatshëm , në katër madhësi të ndryshme thjesht për të kënaqur çdo shije dhe nevojë.
Struktura dhe maja janë bërë prej druri të fisnikëruar.

Ngjyra e disponueshme: e bardhë.

Kontaktoni me ne për informacion në formularin "INFORMACION T RE KQURKESS" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në