Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjërueshme moderne në 296 cm në Melamine Wood Made në Itali - Ariella

Kod: ARIELLA
lek 79.280,49 lek 112.614,34 -30%

madein_italy

- +
Masat
L 90 x P 48 x H 77 cm i zgjatur deri në 296 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
druri i fisnikëruar
Materiali bazë
druri i fisnikëruar
Viadurini Living

Console moderne e zgjueshme dhe e bërë në Itali në dru melamine.

Ariella është një tabelë e veçantë e zgjatur e tastierës me një stil modern dhe të fortë. Të punuara në Itali plotësisht në dru melamine, të disponueshme në përfundime të ndryshme:
  • hirit të bardhë;
  • arre.
Karakterizohet nga linja të thjeshta dhe të shfaqura, me një praktikë unike falë përshtatjes së shtesave (në murin pas konzollës, të integruar në strukturë);
është e përkryer për të dekoruar çdo ambient, nga shtëpia në kontrata.
 

Produkte të shikuara së fundmi