Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Konzollë e zgjatur në hekur dhe bord dërrasë e bërë në Itali, Torricella

Kod: TORRICELLA
lek 201.704,80 lek 283.888,25 -29%

madein_italy

- +
Masat
L. 90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
dru i bllokut
Materiali bazë
metal
Material për zgjatje fletë
bllok druri
Viadurini Living
Dizajnoni tastierë të zgjatur në hekur dhe bord dërrasë, Torricella
Torricella është konzola e zgjatshme përshkruhet nga linja të ngurta dhe argëtuese që japin një dizajn unik të përsosur për të dekoruar çdo ambient.

Prodhuar tërësisht në Itali me një strukturë metalike anthracite me majë dhe shtrirje në dru blloku me përfundime: bredhi natyral dhe bredhi i lyer.
Për më tepër, Torricella ka dy lloje të zgjerimeve: shtesa të thjeshta dhe shtesa të punuara me teknikën e Folding .

Shënim : Palosja është një proces që kryhet në panele për të marrë kuti dhe struktura me skajet nga një panel i vetëm pa kufij.
I përshtatshëm gjithashtu për përdorim në natyrë vetëm nëse mbulohet nga një çati.

Kontaktoni me ne për më shumë informacion dhe citime.

Produkte të shikuara së fundmi