Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjerueshme në metal dhe melaminë e bërë në Itali, Aulla

Kod: AULLA1
lek 154.256,63 lek 216.720,05 -29%

madein_italy

- +
Masat
L.90 x P.40 x H.77 e zgjatshme deri në 300 cm
Koha e dërgimit
10/12 ditë pune
Material i sheshtë
Melamine
Materiali bazë
metal
Material për zgjatje fletë
Melamine
Viadurini Living
Dizajni konzoll i zgjatur në metal dhe melamine, Aulla
Aulla është një tastierë e zgjatshme e karakterizuar nga një stil i fortë dhe gjallëri për shkak të ndërthurjes së dy materialeve të saj: melaminës për krye dhe metalit për këmbët.
Prodhuar me dorë në Itali në pesë përfundime të ndryshme:
- kornizë natyrale e lisit dhe kornizës së ndryshkut;
- maja natyrale e lisit dhe korniza me fund argjendi;
- kornizë e bardhë e mbarimit të hirit dhe korniza e ndryshkut;
- kornizë e mbarimit të çimentos dhe kornizës së ndryshkut;
- kornizë e mbaruar arre dhe kornizë e ndryshkut.

E përkryer për arredimin e çdo ambienti nga klasik në modern, duke e bërë atë praktik dhe funksional kur falë zgjatjeve të tij në melaminë arrin gjatësinë e tij 3 metra në disa hapa të thjeshtë.

Shënim : Sipas kërkesës është në dispozicion që këmbët të kenë ngjyrat e shkallës RAL; për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Struktura e hekurit të ngurtë me pjesën e sipërme të drurit të laminuar të punuar deri te Folding, e bën konzollën të fortë dhe të qëndrueshme.
Palosja është një proces që kryhet në panele për të marrë kuti dhe struktura me skajet nga një panel i vetëm pa kufij.

Produkte të shikuara së fundmi