Console Etnike në Dru dhe Hekuri Mango të Zbukuruar me 2 sirtarë - Nazario5

  • Kod: NAZARIO5
lek 102.689,50
Material Dru mango dhe hekuri
Masat 76X120X30 cm
Ngjyrë natyror
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune

Dollap konsol i bërë nga druri i zbukuruar me mango dhe hekuri, copë unike në stilin etnik me 2 sirtarë.

Kjo pjesë e mobiljeve është bërë tërësisht prej druri mango , të ngurta dhe të qëndrueshme, e bërë edhe më tërheqëse dhe me vlerë falë dekoratave etnike në dyert që zbukurojnë jo vetëm estetikën e saj, por edhe stilin e saj, duke u bërë protagonistët e skenës.
Për t’i theksuar ato janë edhe këmbët e hollë, por rezistente prej hekuri, që duket se i mbajnë mobiljet me aftësi të shkëlqyera.

Informacion teknik:
Ngjyra: arre e errët dhe baza e zezë
Dimensionet: Lartësia 76 x Gjatësia 120 x Gjerësia 30 cm
Materiali: Dru i ngurtë mango dhe hekuri
Modeli: me dy sirtarë
Karakteristikat: produkti është një copë unike e punuar dhe pikturuar me dorë, prandaj mund të ketë dallime të vogla në krahasim me foton.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në