Made in Italy
-15% ne shporten

Console Extendable Moderne në Tanganika Walnut ose Ash Wood - Woodpecker

 • Made in Italy
 • Kod: PICCHIA2
Jashtë prodhimit
Masat L 110 (315) x P 50 x H 75 cm 14 vende
Koha e dërgimit 3-4 javë pune
Material i sheshtë Dru arre Tanganika ose dru i mbuluar me hi
Materiali bazë ahu i ngurtë ose dru i hirit
Material për zgjatje fletë Dru arre Tanganika ose dru i mbuluar me hi

Tabela moderne e konzollës me zgjatje deri 315 cm në rimeso hiri ose arre tanganika, e bërë në Itali.

Console është një aksesor mobilimi që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, në hyrje ose në zyrë . Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Konzollë moderne e zgjueshme Picchia përshkruhet nga linja të bollshme dhe të pastra të ndërthurura me një dizajn praktik dhe funksional, të përshtatshme për të gjitha mjediset tuaja.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhime në Itali.
Përbëhet nga një arre ose tanganika arre e lartë prej druri (e trashë 18 mm). Kryeja bëhet e zgjerueshme përmes një hapjeje qendrore me udhëzues alumini, ku 5 rafte prej 53 cm secila të përfshira në një karrocë të veçantë . Baza në dru të hirit të ngurtë ose ahu.

Në dispozicion në përfundime të ndryshme:
 • me shkëlqim të bardhë, me lustër tanganika, arre me lustër të lartë, me bazë druri të fortë ahu;
 • majë të hapur me petë të lustruar me pishë të bardhë, me pore të ngurtë;
 • e lartë në pëllumb gri të shkrirë me llak gri, bazë të ngurtë druri të hirit.

Druri i rimesuar është bërë duke përdorur fletë druri fisnike me trashësi të ulët, të marra direkt nga mbathjet e cilësisë më të mirë. Ato janë ngjitur dhe shtypur në lloje të ndryshme të mbështetësve (p.sh. panele chipboard ose MDF) dhe më pas përfundojnë në hijen e dëshiruar.

Pjesa e sipërme e tryezës mund të personalizohet me përfundime të ndryshme të mostrës ose llaqe RAL; është gjithashtu e mundur të blini karrocë shtesë. Për informacion na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në