Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console in Steel and Glass 2 Copë të Dizajnit Modern Curvilinear - Tibberi

Kod: TIBBERI
lek 63.564,54 lek 85.812,13 -26%
- +
Koha e dërgimit
7-10 ditë pune
Material i sheshtë
xhami
Materiali i strukturës
çeliku
Gjatësia (cm)
I madh: 120 I vogël: 110
Thellësia (cm)
I madh: 35 I vogël: 31
Lartësia (cm)
I madh: 80.5 I vogël: 75
Viadurini Living

2 Konzolë çeliku dhe maje xhami me një model modern dhe të lakuar.

Konsolë është një pajisje shtesë funksionale mobilimi , pasi është e dobishme për ruajtjen e çelësave dhe dokumenteve, por luan një rol themelor në harmoninë e mobiljeve.
Mund të vendoset në një dhomë të gjallë ose në një hyrje , ose pse jo edhe në një kuzhinë si një sipërfaqe mbështetëse, për një pikë referimi jo vetëm praktike, por edhe estetike.

Këto konzolla të projektimit kanë një strukturë tuba në çelik të veshur me pluhur epoksi në dy ngjyra dhe një majë qelqi me kënde të rrumbullakosura.
Linjat e lakuara dhe të rrumbullakosura përcaktojnë një stil elegant, fjala kryesore e të cilit është vazhdimësia, për ambiente luksoze moderne që duan një prekje origjinaliteti pa tepricë.

Produkte të shikuara së fundmi